Animacje w 2016 roku

Premiery w 2016

Pan Animator napisał 11 stycznia 2016 | Filmy

Fistaszki
1 stycznia

fistaszki
Charlie Brown zakochuje się w nowo poznanej dziewczynie, która dołączyła jego do klasy. Tymczasem psi kumpel Snoopy chce wytropić swojego największego wroga, Czerwonego Barona.


Zwierzogród
19 lutego

zwierzogrod
Niewinnie posądzony o przestępstwo lis i królik-detektyw łączą siły, aby uratować mieszkańców miasta.


Kung Fu Panda 3
1 kwietnia

kungfupanda3
Po spotyka swego dawno zaginionego ojca i obaj wyruszają do sekretnej krainy pand, gdzie poznają nowych, przezabawnych bohaterów. Gdy nadprzyrodzony złoczyńca Kai zaczyna pustoszyć całe Chiny, pokonując wszystkich mistrzów kung fu, Po musi dokonać niemożliwego – wytrenować całą wioskę swych rozbrykanych, niezdarnych współbraci, by utworzyli drużynę niepokonanych Kung Fu Pand!


Angry Birds
27 maja

angrybirds


Gdzie jest Dory?
17 czerwca

gdziejestdory
Zapominalska morska rybka Dory udaje się w podróż do Kalifornii, by odnaleźć utraconą rodzinę.


Epoka Lodowcowa 5
29 lipca

epokalodowcowa5
Tym razem niepoprawny Wiewiór w pogoni za upragnionym orzeszkiem wystrzelony zostaje… w kosmos, gdzie niechcący powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku Ziemi zmierza wielki meteor. Zanim dojdzie do „mocnego uderzenia”, Maniek, Diego i Sid muszą stawić czoło niezwykłym zjawiskom, wśród których są gigantyczne fale, wyładowania elektryczne i inne fenomeny natury.


Sekretne życie zwierzaków domowych
23 września

sekretnezyciezwierzakowdomowych
Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. A ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach. Kiedy tylko zamykamy za sobą drzwi… wreszcie mogą być sobą.


Bociany
23 września

bociany


Moana
25 listopada

moana