Cześć!
Zabrnąłeś tutaj, bo pewnie jesteś ciekaw kto to wszystko wypisuje i kto za tym stoi. No cóż, odpowiedź jest prosta – Pan Animator.

Czyli ja, Rafał Schubert, animator postaci. Za dnia animation supervisor (na moim koncie do tej pory między innymi „Smok Diplodok” i „Proud Princess”) w nocy zaś cały czas pogłębiam swoją wiedzę z animacji.

Stąd powstał pomysł na PanAnimator.pl.

Ustalmy to na samym początku – nie jestem alfą i omegą z animacji. Nie przyszedłem tu chwalić się tym co wiem lub pucować swojego nadmuchanego ego. PanAnimator.pl to miejsce w którym dzielę się tym czego nauczyłem się na studiach oraz w domowym zaciszu.
Kocham to co robię. O animacji mogę z pasją mówić godzinami, więc dlaczego by o tym nie pisać?

A sama animacja postaci to fach dla ludzi cierpliwych. Trzeba ciągle nad sobą pracować, by dojść do założonych celów. Droga ta jest długa i kręta, ale to właśnie pasja do animacji pcha nas do przodu. Po animatorach także najszybciej można zauważyć rozwój umiejętności. Z każdą animacją jest tylko lepiej!

Dlatego by nie rozleniwiać się stworzyłem tę stronę. Z każdym wpisem będę miał powtórkę z dotychczasowej wiedzy. Dodatkowo gdy tylko czegoś nowego się nauczę na pewno z Wami tym się podzielę.
Wy uczycie się czegoś nowego – ja utrwalam wiedzę. Każdy zyskuje!

Nie poddawajcie się! Powodzenia!


Kontakt

Masz jakieś pytania? Wątpliwości? Nie bój się skomentować na stronie pod interesującym Ciebie wpisem. Odpowiem Tobie, a i inni od razu to zobaczą.

Jeżeli jednak wolisz bardziej prywatną formę kontaktu – wal śmiało:
rafal@pananimator.pl

Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć.