Animacje w 2017 roku

Premiery w 2017

Pan Animator napisał 12 stycznia 2017 | Filmy

Sing
6 stycznia

singAby uratować swój teatr przed ruiną, miś koala Buster Moon organizuje konkurs piosenki.


LEGO® BATMAN: FILM
9 lutego

LEGO BATMAN: FILM
Batman, Robin i Joker w kontynuacji przebojowego animowanego hitu „LEGO: Przygoda”! Tym razem złożony z klocków LEGO Mroczny Rycerz z Gotham musi obronić swoje miasto przed zakusami nikczemnego Jokera. Na szczęście ma sprzymierzeńców w postaci sieroty Robina, córki komisarza Gordona – Barbary oraz wiernego kamerdynera Alfreda.


Munio: Strażnik Księżyca
10 marca

muni-straznik-ksiezyca
Munio niespodziewanie zostaje wybrany Strażnikiem Księżyca. Dla równowagi mianowany zostaje również Strażnik Słońca – Sergio. Pierwszego dnia ich nowej pracy zły mag wykrada Słońce i Księżyc. Czas je odzyskać!


Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
23 marca

smerfy
W całej wiosce Łasuch, Ważniak, Papa Smerf, Laluś mają jakieś zadania. Co jednak ma robić Smerfetka? Jedyna dziewczyna w całej grupie niebieskich smerfów? W poszukiwaniu odpowiedzi towarzyszyć jej będą inne Smerfy. Wspólnie wyruszą w wielką podróż, która odkryje przed nami niezwykłą tajemnicę… Ale, uwaga, każdy ich krok śledzi Gargamel.


Dzieciak rządzi
21 kwietnia

dzieciakrzadzi
Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu.


Auta 3
16 czerwca

auta3
Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację ultraszybkich aut. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa.


Gru, Dru i Minionki
30 czerwca

Gru, Dru i Minionki


Blazing Samurai
4 sierpnia

blazingsamurai
Powiedzmy sobie szczerze: pies nie jest materiałem na samuraja. Co innego kot. Kot to urodzony samuraj. Ma wrodzoną grację, szybkość i pazury ostre jak samurajski miecz. Hank jest psem i nic już tego nie zmieni, ale od szczeniaka marzy o tym, by zostać samurajem. Uparty z niego zwierzak, więc przybywa na kocią wyspę, by wbrew naturze i miauczącym drwinom pobierać nauki u legendarnego wojownika.


The Nut Job 2
18 sierpnia

thenutjob2


Emojimovie: Express Yourself
13 października

emojimovie


Coco
24 listopada

coco
coco


Captain Underpants
Nie podano daty premiery

Captain Underpants
Dwóch złośliwych dzieciaków, George Beard oraz Harold Hutchins, hipnotyzują swojego dyrektora szkoły i zmieniają go w postać z ich komiksu.