Animacje w 2018 roku

Premiery w 2018

Pan Animator napisał 4 stycznia 2018 | Filmy

Fernando
5 stycznia

fernando animacje 2018
Fernando jest młodym byczkiem niepodobnym do innych – zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Za sprawą pomyłki ich wybór pada na Fernanda, który musi stawić czoła losowi…


Jaskiniowiec
23 lutego

jaskiniowiec
W czasach, kiedy po ziemi chodziły dinozaury i mamuty, jeden bardzo dzielny jaskiniowiec jednoczy całe plemię przeciwko potężnemu wrogowi.


Sherlock Gnom
13 marca

sherlock gnom
Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali jedynie oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można wezwać z prośbą o pomoc… Sherlock Gnom. Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem – Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów w nieoczekiwane miejsca, poznają nowe ornamenty, wspólnie z którymi będą odkrywać nieznane zakamarki miasta.


Wyspa Psów
20 kwietnia

wyspa psów
Osadzona w Japonii historia chłopca podróżującego w celu odnalezienia swojego zaginionego psa.


Iniemamocni 2
13 lipca

iniemamocni 2
Wasza ulubiona rodzina superbohaterów powraca w „Iniemamocnych 2” – lecz tym razem to Helen jest w środku akcji, a Bob zostaje w domu, by zająć się Wiolą i Maksem i nawigować codziennym życiem bohaterów. To ciężka zmiana dla wszystkich, która staje się jeszcze trudniejsza, bo rodzina nie zdaje sobie sprawy z mocy Jacka-Jacka. Kiedy to nowy złoczyńca wymyśla zabójczy plan, rodzinka wraz z Mrożonem musi stanąć na wysokości zadania i znów zacząć ze sobą współpracować. Co okazuje się być trudniejsze niż mogłoby się wydawać.


Mała Stopa
14 września

Mała Stopa
Yeti jest przekonany, że nieuchwytne istoty zwane „ludźmi” naprawdę istnieją.


Hotel Transylwania 3
12 października

Hotel Transylwania 3
Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.


Ralph Demolka 2
23 listopada

Ralph Demolka 2
Brak opisu fabuły. Po pierwszej części jednak można polować na najwcześniejsze pokazy.


The Grinch
30 listopada

The Grinch
Fabuły jeszcze nie ma, ale na film od Illumination warto czekać!


Spider-Man Uniwersum
25 grudnia

Spider-Man Uniwersum
TPhil Lord i Chris Miller, team odpowiedzialny za sukces „Lego. Przygoda” i „21 Jump Street”, ściągnęli do współpracy najlepszych twórców, by przedstawić zupełnie nowe oblicze Uniwersum Spider-Mana. Coś takiego zobaczymy na wielkim ekranie po raz pierwszy. Poznajcie nastolatka z Brooklynu – Milesa Moralesa. Witajcie w świecie, w którym więcej niż jeden nosi maskę…

Fani przygód Człowieka-Pająka znają Milesa Moralesa doskonale. Postać Moralesa stworzyli Brian Michael Bendis i rysowniczka Sara Pichelli w 2011 roku jako część serii „Ultimate”, należącej do Marvel Comics, ale będącej alternatywną linią komiksów o superbohaterach.